Szczepienia p/COVID-19

Informujemy , iż rozpoczął się Narodowy Program Szczepień Przeciwko COVID-19.
Na stronie serwisu  https://www.gov.pl/web/szczepimysie znajdą Państwo informacje dotyczące procedury szczepień oraz wyjaśnienia i odpowiedzi na wiele pytań. Korzystając z  mapy punktów biorących udział w programie, zainteresowani pacjenci mogą znależć odpowiednią dla siebie placówkę  i tam dokonać zapisu na szczepienie.
 Nasza przychodnia nie jest punktem szczepień przeciwko COVID-19.   Na terenie Ząbek jest kilka placówek, które przystapiły do tego programu. Od 15.01.2021 rozpoczęto zapisy na szczepienie pacjentów 80+.  W następnych terminach będą zapisywane kolejne grupy pacjentów. Przy szczepieniach na COVID-19 nie obowiązuje rejonizacja, szczepienia są bezpłatne ,a zapisać można się na trzy możliwe sposoby:
1..dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię -989,
2.kontaktując się z wybranym punktem szczepień,
3.rejestrując się elektronicznie poprzez e-Rejestrację na pacjent.gov.pl.
 
Niepełnosprawni pacjenci z Ząbek  lub osoby starsze, niemogące samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień powinny zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej, gdzie otrzymają pomoc, również przy zapisie na szczepienie, dzwoniąc pod numer 22 510 98 03 ( pon. godz.10-17, wt.-pt. godz.8-15)

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI

 • 2021-05-11

  Honorowe krwiodawstwo

  Na terenie Ząbek po raz kolejny organizowana jest akcja honorowego oddawania krwi.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-04-19

  Portal - diety.nfz.gov.pl

  Aby wspomóc  osoby potrzebujące porady dietetyka NFZ utworzyło portal diety.nfz.gov
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-03-30

  e-deklaracje

  Pacjentów składających deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej  drogą elektroniczną prosimy o zwrócenie uwagi na wpisywanie poprawnych danych .
  CZYTAJ WIĘCEJ