Kontakt- bieżące informacje

W związku z utrzymującą się obecnie sytuacją epidemiczną nadal w pracy naszej placówki , w pierwszej kolejności obowiązuje kontakt telefoniczny w celu zapisu na teleporadę oraz mailowy w pozostałych , w tym kontaktu w sprawie recept.
Podczas teleporad pacjent zobowiązany jest do rzetelnego przekazywania informacji dotyczących swojego stanu zdrowia. Bagatelizowanie lub zatajenie objawów choroby może skutkować zakażeniem innych pacjentów, w sytuacji wezwania na wizytę w poradni.
Informowanie rejestracji przychodni o potrzebie wizyty dotyczącej recepty, skierowania, zaświadczenia itp. ułatwi w obecnej sytuacji organizację pracy w placówce.
Na umówioną wizytę , badanie lub wizytę profilaktyczną z dzieckiem, prosimy przybyć koniecznie punktualnie na wyznaczoną godzinę aby nie przebywała w przychodni zbyt duża ilość pacjentów w jednym czasie. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki i dezynfekcji rąk ; dozownik z płynem dla pacjentów umieszczony jest przy wejściu. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głownego Inspektora Sanitarnego obowiązuje zachowanie bezpiecznego dystansu około 1,5-2 m, w związku z tym w korytarzu przychodni może przebywać maksymalnie 5 osób.

Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI

 • 2023-06-30

  Spotkania z położną
  Zapraszamy przyszłe mamy na spotkania z połozną.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2023-06-15

  Program szczepień przeciw HPV
  Od 1 czerwca b.r. ruszył powszechny program szczepień przeciw HPV. 
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2022-09-30

  Densytometria - badanie osteoporozy
  W dniu 12 października b.r. istnieje możliwość wykonania badania na osteoporozę
  CZYTAJ WIĘCEJ