Kontakt- bieżące informacje

W związku z utrzymującą się obecnie sytuacją epidemiczną nadal w pracy naszej placówki , w pierwszej kolejności obowiązuje kontakt telefoniczny w celu zapisu na teleporadę oraz mailowy w pozostałych , w tym kontaktu w sprawie recept.
Podczas teleporad pacjent zobowiązany jest do rzetelnego przekazywania informacji dotyczących swojego stanu zdrowia. Bagatelizowanie lub zatajenie objawów choroby może skutkować zakażeniem innych pacjentów, w sytuacji wezwania na wizytę w poradni.
Informowanie rejestracji przychodni o potrzebie wizyty dotyczącej recepty, skierowania, zaświadczenia itp. ułatwi w obecnej sytuacji organizację pracy w placówce.
Na umówioną wizytę , badanie lub wizytę profilaktyczną z dzieckiem, prosimy przybyć koniecznie punktualnie na wyznaczoną godzinę aby nie przebywała w przychodni zbyt duża ilość pacjentów w jednym czasie. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki i dezynfekcji rąk ; dozownik z płynem dla pacjentów umieszczony jest przy wejściu. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głownego Inspektora Sanitarnego obowiązuje zachowanie bezpiecznego dystansu około 1,5-2 m, w związku z tym w korytarzu przychodni może przebywać maksymalnie 5 osób.

Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI

 • 2021-05-11

  Honorowe krwiodawstwo

  Na terenie Ząbek po raz kolejny organizowana jest akcja honorowego oddawania krwi.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-04-19

  Portal - diety.nfz.gov.pl

  Aby wspomóc  osoby potrzebujące porady dietetyka NFZ utworzyło portal diety.nfz.gov
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-03-30

  e-deklaracje

  Pacjentów składających deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej  drogą elektroniczną prosimy o zwrócenie uwagi na wpisywanie poprawnych danych .
  CZYTAJ WIĘCEJ