Zmiana zasad pracy przychodni

 W związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego związanym z ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa zmieniają się zasady pracy placówki.

Zapisy na wizyty lekarskie odbywają się wyłącznie telefonicznie :

                         22 100 58 60  lub  606 888 579

Wszelkie wizyty osobiste pacjentów muszą być ograniczone do minimum. W związku z tym po uprzednim kontakcie telefonicznym lekarz zdecyduje , czy konieczna jest osobista wizyta pacjenta  , czy wystarczy konsultacja telefoniczna.
Pacjentów, którzy będą musieli  stawić się osobiście w przychodni prosimy o rzetelne wypełnianie obowiązkowej ankiety kwalifikacyjnej wymaganej przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Ważne: Pacjenci, którzy wrócili z podróży, szczególnie z kraju dotkniętego koronawirusem SARS -CoV-2 ( komunikaty na www. gis.gov.pl), w przypadku wystąpienia u siebie gorączki, kaszlu ,dusznosci i problemów z oddychaniem powinni bezwłocznie powiadomić telefonicznie Stację Sanitarno-Epidemiologiczną -dla rejonu Ząbek- w Wołominie tel.22 776 38 33 lub zgłosić się do szpitala z oddziałem zakaźnym w Warszawie ul. Wolska 37 lub inny-  ( lista szpitali na gov.pl)
Na czas stanu zagrożenia epidemiologicznego zostaną wstrzymane zapisy przez e-rejestrację.
Zgodnie z zaleceniami  Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz innych instytucji medycznych, także na prośby rodziców , wizyty profilaktyczne , w tym szczepienia ochronne zostają zawieszone do odwołania.
Zapotrzebowanie na recepty ( leki stałe) prosimy zgłaszać mailowo na adres przychodnia@napowstancow.pl
 W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy; należy wtedy złożyć oświadczenie dostępne na stronie www.zus.pl
W związku z zagrozeniem epidemiologicznym w Polsce  wszelkie aktualne  informacje, zalecenia, komunikaty znajdują się na stronach www.gov.pl, www. gis.gov.pl.  Ogólnopolska infolinia dla pacjenta - 800 190 590
Główny Inspektor Sanitarny  oraz Minister Zdrowia apelują o rozsądne zachowanie Polaków podczas przerwy w zajęciach szkolnych i ograniczenie do niezbędnego minimum wychodzenia z domu .

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI

 • 2021-06-02

  UCC
  Ważna informacja dla pacjentów planujących wyjazd- od 1 czerwca b.r. Polska przystępuje do unijnych certyfikatów covidowych.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-05-11

  Honorowe krwiodawstwo

  Na terenie Ząbek po raz kolejny organizowana jest akcja honorowego oddawania krwi.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-04-19

  Portal - diety.nfz.gov.pl

  Aby wspomóc  osoby potrzebujące porady dietetyka NFZ utworzyło portal diety.nfz.gov
  CZYTAJ WIĘCEJ