Zasady bezpieczeństwa

W związku z pandemią koronawirusa , która objęła również Polskę przypominamy, że dla swojego bezpieczeństwa trzeba zmienić swoje zachowania. Unikaj zatłoczonych miejsc, a w razie konieczności wyjścia z domu zachowaj bezpieczną odległość od innych tj.: ok. 2 m., myj często ręce mydłem , a najlepiej dezynfekuj je środkiem na bazie alkoholu  (zawartość ok. 60 %), unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
Ponadto drogi pacjencie zadbaj o zdrowe odżywianie i nawadnianie organizmu, dezynfekuj powierzchnie, które są najczęsciej dotykane np.: telefon, biurko.
Pamiętaj, że od 16 kwietnia wchodzą w życie kolejne zasady bezpieczeństwa dotyczące zakrywania ust oraz nosa dla wszystkich, którzy muszą opuścić mieszkanie.
Na koniec zachowaj oczywiście spokój i optymizm. Wszelkie informacje dotyczące tej wyjątkowej sytuacji i odpowiedzi na wiele wątpliwości mozna znaleźć na stronie http://www.gov.pl/web/koronawirus

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI

 • 2021-05-11

  Honorowe krwiodawstwo

  Na terenie Ząbek po raz kolejny organizowana jest akcja honorowego oddawania krwi.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-04-19

  Portal - diety.nfz.gov.pl

  Aby wspomóc  osoby potrzebujące porady dietetyka NFZ utworzyło portal diety.nfz.gov
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-03-30

  e-deklaracje

  Pacjentów składających deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej  drogą elektroniczną prosimy o zwrócenie uwagi na wpisywanie poprawnych danych .
  CZYTAJ WIĘCEJ