Szczepienia ochronne

W związku z nowymi zaleceniami Ministra Zdrowia i Głównego Ispektora Sanitarnego wznawiamy realizację obowiązkowych szczepień ochronnych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przeciwepidemicznego( środki ochrony, separacja czasowa) oraz z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji , w której konieczne jest podanie szczepionki np.:dokończenie szczepienia kolejną dawką wynikające z Charakterystyki Produktu Leczniczego. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem z dn.17.04.2020 https://gis.gov.pl/aktualnosci/komunikat-w-sprawie-wykonywania-szczepien-ochronnych-w-czasie-pandemii-covid-19/
W celu szczepienia konieczny jest wcześniejszy kontakt z przychodnią dla ustalenia terminu wizyty oraz przekazania opiekunowi dziecka niezbędnych informacji.
Przypominamy, że  dzieci, w tym noworodki, zadeklarowane do naszej przychodni objęte są opieką  lekarza, pielęgniarki oraz położnej . W czasie ograniczeń w poruszaniu się w miejscach publicznych z powodu pandemii koronawirusa , w celu złożenia deklaracji można kontaktować się także mailowo oraz telefonicznie .

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI

 • 2021-05-11

  Honorowe krwiodawstwo

  Na terenie Ząbek po raz kolejny organizowana jest akcja honorowego oddawania krwi.
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-04-19

  Portal - diety.nfz.gov.pl

  Aby wspomóc  osoby potrzebujące porady dietetyka NFZ utworzyło portal diety.nfz.gov
  CZYTAJ WIĘCEJ
 • 2021-03-30

  e-deklaracje

  Pacjentów składających deklaracje wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej  drogą elektroniczną prosimy o zwrócenie uwagi na wpisywanie poprawnych danych .
  CZYTAJ WIĘCEJ